STRONA GŁÓWNA / GRAMOFONY / ANNALOG

AnnaLog


Obecnie najwyższy seryjnie produkowany model gramofonu przez firmę Nottingham Analogue. Sprzedawany od wielu lat, zdobył już miano kultowego i obrósł legendą. Modernizowany i usprawniany przez cały czas swej produkcji. Korpus gramofonu w którym osadzone jest łożysko do talerza jest wykonany z warstwowo klejonego drewna. Bardzo ciężki talerz, podobnie jak w pozostałych gramofonach Nottingham Analogue jest odlewany grawitacyjnie z żelaza o bardzo dużej bezwładności. Posiada dodatkowe wytłumienie rezonansów talerza za pomocą specjalnych pierścieni gumowych.

W modelu tym zastosowano specjalnej konstrukcji łożysko talerza o zwiększonej pojemności oleju. Silnik napędowy osadzony w osobnej odizolowanej podstawie z regulowaną wysokością. Możliwość zastosowania różnych ramion zarówno z oferty firmowej oraz innych specjalistycznych firm. Opcjonalnie możliwość zainstalowania drugiego oraz trzeciego ramienia.

Konstrukcja gramofonu wymusza użycie ramion o długości minimum 10 cali lub dłuższych. AnnaLog standardowo wyposażony jest w heavy kit oraz zasilacz falowy do stabilizacji pracy silnika.Wave shape

Zapisz się aby wiedzieć więcej


Ave Logo

Kontakt

Mediam sp. z o.o.
ul. Królowej Jadwigi 104
30-209 Kraków

tel: +48122692974
fax: +48122692151
e-mail: biuro@mediam.com

Bądźmy w kontakcie